दोश्रो रामनारायण मिश्र फुटबल प्रतियोगिता सिराहा तेश्रो, साबिक बिजेता सर्लाही पराजित

गढिमाइ खबर
पढ्न लाग्न समय 1 मिनेट

सिराहा जिल्ला फुटबल संघ बाराको सिमरामा जारी दोश्रो रामनारायण मिश्र फुटबल प्रतियोगिताको तेश्रो भएको छ ।

तेश्रो स्थानको लागी शुक्रवा फेरी सिमरा रंगशालामा भएको खेलमा सर्लाहीलाई ३–१ गोल अन्तरले पराजित गर्दै सिराहा प्रतियोगिताको तेश्रो स्थान हासिल गर्न सफल भएको हो । सिराहाको जितमा अन्जन हमालले दुई र अमन लामाले एक गोल गरेका थिए ।

यता, सर्लाहीका लागी शिव चौलगाईले एक गोल गरेका थिए । साबिक बिजेता सर्लाहीलाई पराजित गर्दै सिराहाले नगद २० हजार रुपैया प्राप्त गरेको छ । खेलको म्यान अफ द म्याच सिराहाका अन्जन हमाल घोषित भए । उनलाई मधेश प्रदेश फुटबल संघका अध्यक्ष नेपाल कार्कीले नगद २५०० सहित म्यान अफ द म्याचको ट्रफी प्रदान गरेका थिए ।

प्रतियोगिता अन्र्तगत शनिवार फाईनल भिड्न्त हुदैछ । साबिक उप बिजेता बारा र रौतहट जिल्ला फुटबल संघ उपाधीका लागी अन्तिम भिड्न्त गर्दैछन् । बारा जिल्ला फुटबल संघ सिराहालाई पराजित गर्दै फाईनलमा प्रवेश गरेको हो भने रौतहटले सर्लाहीलाई पराजित गर्दै फाईनलको यात्रा तय गरेको हो । प्रतियोगिताको बिजेताले नगद ५० हजार र उप बिजेताले नगद ३० हजार रुपैया पाउनेछन् ।

मधेश प्रदेश फुटबल संघको आयोजना तथा बारा जिल्ला फुटबल संघको सह आयोजनामा असार ११ गतेदेखि जारी प्रतियोगितामा ८ वटा टिमको सहभागिता रहेको छ ।

साझा गर्नुहोस्
Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *