अपाङ्ग अधिकारकर्मीे बजगाँईले गरे समृद्ध मधेश परियोजना डिप ट्युबेलको उद्घाट्न

गढीमाईखवर डट कम
गढीमाईखवर डट कम पाठक संख्या : 427
पढ्न लाग्ने समय : 1 मि.

रञ्जन यादब

बारा १६ बैशाख

संघिय सरकारको उर्जा,जलश्रोत तथा सिचाइ मन्त्रालय अन्तर्गत समृद्ध मधेश परियोजनाको डिप ट्युबेलको कार्यक्रम निजगढ नगरपालिका वडा नं ६ मा शुरु भएको छ  । आज एक औपचारिक कार्यक्रमका बिच अपाङ्गता संगठन नेपाल का केन्द्रीय उपाध्यक्ष धनप्रसाद बजगाँईले डिप बोरिङ्गको उद्घाटन  गर्नुुभएको छ ।

परियोजना ल्याउन विशेष भुमिका खेल्न हुुने  नेकपा(माओवादी केन्द्र) का युवा नेता रविराज दंगाल र पहल गर्नु हुने नेकपा माओवादी केन्द्र कि नेतृ धनमाया लामा प्रती आभार ब्यक्त गरिएको थियो ।यो आयोजना सम्पन्न हुँदा ७० विगाह औतारटोल उत्तर र बालबिकास स्कुल पश्चिमको करिब ७० बिगाह सुख्खा ग्रस्त खेती योग्य जमिनमा सिचाई पुग्छ भन्ने बिश्वास लिएका छ  ।

कार्यक्रममा बिशिस्ट अथिती राजमान मुक्तान , अथितीहरु भुमि आयोग बाराका बिज्ञ सदस्य केदार गौतम ,नेकपा माओवादी केन्द्र नगर अध्यक्ष संन्तोस दंगाल,बालबिकास स्कुल ब्यस्थापन समिती अध्यक्ष राजेन्द्र सापकोटा ,समाजसेवी सोनाम लामा लगायतको उपस्तिथि रहेको थियो । सम्मान कार्यक्रमको सहजीकरण धर्मप्रसाद बजगाँईले गर्नुभएको थियो  ।

यो लेख साझा गर्नुहोस्
हमीलाई पछ्याउनुहोस
gadhimaikhabar.com मिडिया प्रा.लि.द्धारा संचालित समाचार वेबसाईट हो ।