हिन्दुहरूको महान पर्व शुभ दिपावली तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न

गढिमाइ खबर
पढ्न लाग्न समय 1 मिनेट

अनिल कुमार साह/

बाराको प्रसौनी गाउँपालिका-६ बेलहिया प्रस्टोमा
हिन्दुहरूको महान पर्व शुभ दिपावली तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ।

नेपाली कांग्रेस एकाई सभापति गौरीशंकर साहको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको प्रमुख अतिथि नेपाली कांग्रेस बाराका सभापति राजेश राय यादव रहनु भएका थिए ।

कार्यक्रममा आफ्नो मन्तव्य राख्दै प्रमुख अतिथि सभापति यादवले कुनै पनि समस्या आईपरेको खण्डमा वार्ड,क्षेत्र संग समन्वय गरि समस्याको समाधान गर्न २४ घण्टा सहयोग गर्ने र हिन्दुहरूको महान पर्व शुभ दिपावली तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान गर्नु भएका थिए ।

उक्त कार्यक्रमको विशिष्ट नेपाली कांग्रेस बारा जिल्ला क्षेत्र नं ४ का सभापति सुनिल गुप्ता,नेपाली कांग्रेस बारा जिल्ला क्षेत्र नं ४ ख का सभापति लोकेश सिंह,नेपाली कांग्रेस बारा जिल्ला सदस्य नन्देश सिंह,नेपाली कांग्रेस बारा क्षेत्र नं ३ का सह सचिव नाजिर अंसारी,तरुण दलका केन्द्रिय सदस्य राज किशोर गुप्ता ,तरुण दलका बारा जिल्ला सभापति दिपेन्द्र पटेल,तरुण दल बारा जिल्ला क्षेत्र नं ४ का क्षेत्रीय सभापति दिपक कुमार साह,नेपाली कांग्रेस युवा नेता सौरभ गुप्ता र तरुण दलका युवा नेता शुभ नारायण गुप्ता लगायतकाले आ-आफ्नो शुभकामना सहित विभिन्न समसामयिक विषयवस्तुहरुमा चर्चा गरेका थिए।

साझा गर्नुहोस्
Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *