अटोले स्कुटीलाई ठक्कर दिदा स्कुटीमा सवार एक बालिकाको मृत्यु

गढीमाईखवर डट कम
गढीमाईखवर डट कम पाठक संख्या : 600
पढ्न लाग्ने समय : 1 मि.

बारा सवारी दुर्घटनामा परि एक बालिकको मृत्यु भएको छ ।

जिल्लाको निजगढमा उकालोमा पछाडितर्फ गुडेको अटोले अचानक स्कुटीलाई ठक्कर दिदा स्कुटीमा सवार एक बालिकाको मृत्यु भएको हो ।मृत्यु हुनेमा निजगढ नगरपालिका वडा नम्बर ७ का शेखर पुलामीकी ७ वर्षिय छोरी सियाल पुलामी रहेकी छिन ।

निजगढ नगरपालिका वडा नम्बर १० स्थित गुम्बा जाने पक्की सडकको उकालोमा स्थानीय वर्ष ४५ का अमरराज घिसिङ्गले चलाएको प्रदेश २ ०३–००१ स ३२२ नम्बरको अटो एक्कासी ब्याक भएपछि पछिपछि संगै आउदै गरेको बागमति प्रदेश ३–०४ प ३९९७ नम्बरको स्कुटीलाई ठक्कर दिएको थियो ।घटनामा स्कुटी चालक सहित थप २ जना घाइते बनेका छन ।

यो लेख साझा गर्नुहोस्
हमीलाई पछ्याउनुहोस
gadhimaikhabar.com मिडिया प्रा.लि.द्धारा संचालित समाचार वेबसाईट हो ।