हत्याको विरोधमा यूवाहरुद्वारा टायर बालेर विरोध प्रदर्शन

गढिमाइ खबर
पढ्न लाग्न समय 1 मिनेट

संदिप प्रसाद यादव/
बाल एकता बोर्डिङ स्कूलका प्रिन्सिपल रुपेश सर्राफको हत्या पछी कलैयामा सर्वदलीय यूवा संगठनले टायर बालेर विरोध प्रर्दशन गरेको छ । प्रहरीको विरुद्ध भरत चौकमा यूवाहरुले सोमबार साँझ विरोध प्रदर्शन गरेका हुन् । बाल एकता बोर्डिङ स्कुलका प्रिन्सिपल ३९ वर्षीय रुपेश स्वर्णकारमाथि नेपाल राष्ट्रिय माध्यमिक विद्यालय स्कुल मदर्शाको बिच रोडमा अज्ञात समूहले गोली प्रहार गरी हत्या गरेको थियो । मुख्य चौकमा सडक अवरुद्ध तथा कोणसभा समेत यूवाहरुले गरेका थिए ।
एसपीलाई कार्वाही गर, शान्ति सुरक्षा कायम गर, दोषीलाई छिटो सार्वजनिक गर भन्ने नारा लगाउदै यूवाहरुले विरोध प्रदर्शन गरेका हुन् ।
उक्त विरोध प्रदर्शनमा नेसलन प्याव्सन बाराका अध्यक्ष प्रभुलाल प्रसाद कुशवाहा, नेकपा एसका उपसचिव ध्रुव यादव, समाजवादी युवा संघ बाराका अध्यक्ष सुजित पाण्डेय, कलैया उपमहानगरपालिका वार्ड नम्बर ८ का वार्ड अध्यक्ष रन्जित चौरासीया, नेपाल विद्यार्थी संघका केन्द्रिय सदस्य नेजामुदिन अन्सारी, कराते संघ बाराका अध्यक्ष सागर पटेल, नेपाल विद्यार्थी संघ बाराका अध्यक्ष प्राविण पटेल, वार्ड नम्बर १ का वार्ड सदस्य शशी दास, जेसी पवन कुशवाहा, अर्जुन कलवार लगायतका यूवाहरुको विशेष सहभागिता रहेको थियो।

साझा गर्नुहोस्
Leave a comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *